З 25 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАПРОВАДЖЕНО РЕЖИМ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ! НАВОДИМО КОРОТКИЙ АНАЛІЗ НАСЛІДКІВ ТАКОГО ЗАПРОВАДЖЕННЯ.

Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України до 24 квітня 2020 року. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання уряду 25 березня.

Додатково до цього рішення Кабміном було постановлено:

  • належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;
  • залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпродспоживслужби;
  • усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;
  • надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

Усі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів до 24 квітня 2020 року.

Режим надзвичайної ситуації передбачає, що всі служби цивільного захисту працюватимуть у посиленому режимі. Це стосується медиків, працівників Нацполіції, Нацгвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби.

До 24 квітня задля боротьби з коронавірусом посилять координацію залучених спецслужб з метою здійснення охорони громадського порядку, дезінфекції доріг, тротуарів, громадського транспорту та житлових будинків, інформуватимуть населення щодо поширення коронавірусу, виявлятимуть та ізолюватимуть хворих.

Оскільки карантин є частиною надзвичайної ситуації, він автоматично подовжується, саме тому протягом цього часу в Україні заборонено проведення масових заходів, спортивних змагань, кафе та ресторани працюватимуть лише на доставлення до домівок та будуть закриті для відвідувачів. Громадський транспорт продовжить працювати у спеціальному режимі, а українців просять без нагальної потреби не виходити з дому.

Також залишаються частково закритими кордони. Роботу метро, автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями буде обмежено.

Крім того, Кабінетом Міністрів України було внесено зміни до своєї постанови від 11 березня 2020 року № 211 щодо переліку підприємств, які можуть працювати в умовах запобігання поширенню коронавірусу в Україні (карантину).

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів, ухваленій 25 березня, зокрема, обмеження також не торкнуться:

– суб’єктів господарювання, які займаються оптовою торгівлею продуктами, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами і агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

– суб’єктів господарювання, які займаються медичною та ветеринарною практикою, діяльністю з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, діяльністю з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, а також діяльністю з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту а також дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

Наші клієнти
AVE
Турист-ЛТД
Astra Dia
Укрліскомплекс
Карпати насолоджуйся
Флоріан Шуз
Unisolar
Ломбард
Sadko
Plati
Bograch Print
ПрАТ Андезит
Ужліс
Квіти Закарпаття
Dastor
Medstar
Квітка Полонини
Masterplast
FLEX
ПраТ Будавтодор