Інформація щодо засвідчення форс-мажорних обставин у зв’язку із військовою агресією проти України

Повідомляємо, що Торгово-промислова палата України засвідчила форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили), а саме: військову агресію Російської Федерації проти України, що стало підставою для введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».
Враховуючи вищезазначене, ТПП України з метою спрощення процедури засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), розмістить з 28.02.2022 року на сайті ТПП України (www.ucci.org.ua) загальний офіційний Лист ТПП України щодо засвідчення форс-мажору, який можна буде роздруковувати всім кого це стосується.
Враховуючи вищенаведене, ДПС України повідомляє (https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/576179.html), що у період дії форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) податкові перевірки не починаються, а початі перевірки зупиняються. Також протягом дії форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) фінансова відповідальність за порушення податкового законодавства не застосовується, у тому числі й щодо РРО.

Водночас зауважуємо, що своєчасна сплата податків (у тому числі авансова) спрямована на забезпечення стабільного фінансування Збройних Сил України у складний для держави час.

Наші клієнти
AVE
Турист-ЛТД
Astra Dia
Укрліскомплекс
Карпати насолоджуйся
Флоріан Шуз
Unisolar
Ломбард
Sadko
Plati
Bograch Print
ПрАТ Андезит
Ужліс
Квіти Закарпаття
Dastor
Medstar
Квітка Полонини
Masterplast
FLEX
ПраТ Будавтодор