Практика господарського, корпоративного права, М&А

Один із найважливіших напрямків діяльності компанії – це комплексне, системне юридичне обслуговування господарюючих суб’єктів. У його рамках відбувається правовий супровід поточної господарської діяльності, в межах якого надається підтримка в усіх галузях права, з усіх правових питань, які виникають у роботі клієнта. Саме такий підхід і дає можливість наперед прогнозувати будь-які юридичні ризики і їх усувати.

Ще один важливий напрямок роботи – корпоративне право. Це вся робота, пов’язана із правовим супроводом діяльності акціонерних та інших господарських товариств. Ми готові запропонувати найбільш оптимальну систему захисту бізнесу від протиправних посягань, спроб рейдерського захоплення тощо. Маємо значний та успішний досвід врегулювання суперечок в корпоративних відносинах та розгляду в судах корпоративних спорів.

Так само, компанія на високому рівні забезпечить правовий супровід процесів злиття та поглинання, реорганізації та припинення юридичних осіб. При цьому клієнт отримає комплексне рішення, оптимальне  з точки зору господарських відносин, оподаткування тощо.

Компанія має значний досвід комплексного правового супроводу інвестиційних проектів, від  розробки концепції, due diligence (детальна незалежна перевірка об’єкту інвестування) і закінчуючи реалізацією інвестиційних проектів на практиці.

Також компанія спеціалізується в галузі антимонопольного права та захисту економічної конкуренції.

Фахівці компанії мають значний досвід у галузі тендерного права (законодавство про закупівлі).

Керівник практики – Митровка Ярослав Васильович

Наші клієнти
AVE
Турист-ЛТД
Astra Dia
Укрліскомплекс
Карпати насолоджуйся
Флоріан Шуз
Unisolar
Ломбард
Sadko
Plati
Bograch Print
ПрАТ Андезит
Ужліс
Квіти Закарпаття
Dastor
Medstar
Квітка Полонини
Masterplast
FLEX
ПраТ Будавтодор