Про нас

Основну увагу в діяльності компанії приділено забезпеченню високої  якості надання юридичних послуг клієнтам. Юридичні послуги надаються у формі системного юридичного обслуговування поточної господарської діяльності клієнтів, юридичного супроводу укладення значних правочинів, забезпечення правової підтримки процесів злиття та поглинання, захист інтересів у судах.

На високому рівні забезпечується допомога клієнтам у питаннях податкового планування, оптимізації податкового навантаження та захисту від протиправного втручання в господарську діяльність з боку контролюючих та правоохоронних органів, оскарження в адміністративному та судовому порядку протиправних дій, рішень та бездіяльності контролюючих органів.

Компанія успішно забезпечує правовий захист клієнтів у господарських, адміністративних та судах загальної юрисдикції, в тому числі апеляційної та касаційної інстанції, з питань, що віднесені до її правової спеціалізації.

Юристами компанії забезпечується повний спектр юридичної допомоги в  сфері корпоративних відносин в  акціонерних та інших господарських  товариствах.

Ми маємо значний досвід правового  супроводу реалізації інвестиційних проектів в Україні.

Велика увага приділяється юридичному обслуговуванню клієнтів у сфері  захисту авторських прав та інших  об’єктів права інтелектуальної власності.

В юридичній компанії «Греца і Партнери»  діють практики:

  • фінансового, податкового та банківського права (керівник практики Я.Греца);
  • господарського, корпоративного права, М&А (керівник практики Я.Митровка);
  • права інтелектуальної власності (керівник практики Р.Олійник);
  • цивільного, земельного, трудового, екологічного права (керівник практики С.Ігнатенко);
Нагороди
Наші клієнти
AVE
Турист-ЛТД
Astra Dia
Укрліскомплекс
Карпати насолоджуйся
Флоріан Шуз
Unisolar
Ломбард
Sadko
Plati
Bograch Print
ПрАТ Андезит
Ужліс
Квіти Закарпаття
Dastor
Medstar
Квітка Полонини
Masterplast
FLEX
ПраТ Будавтодор