Партнери

Ярослав Греца, керуючий партнер компанії

1975 року народження, практикує в галузі права з 1996 року. Доктор юридичних наук, у грудні 2020 року захистив докторську дисертацію на тему «Поняття, зміст та межі податкового планування: зарубіжний досвід та українська практика». Юридичну практику поєднує з науковою та викладацькою роботою, обіймаючи посаду професора кафедри господарського права юридичного факультету Ужгородського національного університету. Член правління Регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців у Закарпатській області, член Асоціації правників України, адвокат.

Роман Олійник, партнер компанії

1982 року народження.
З 2000 по 2005 рік навчався на юридичному факультеті УжНУ і отримав диплом юриста з відзнакою. З 2007 по 2008 навчався в магістратурі на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету і отримав диплом магістра з інтелектуальної власності.
Трудову діяльність в галузі права розпочав у 2004 році у видавничій фірмі «Ліра» на посаді юрисконсульта. У 2005 році був прийнятий на посаду викладача кафедри цивільного права Ужгородського національного університету.
З вересня 2009 року старший юрист, а згодом – партнер Юридичної компанії «Греца і Партнери», адвокат.

Ярослав Митровка, партнер компанії

Народився 1981 року в м. Мукачево.
Юридичну освіту здобував на юридичному факультеті Ужгородського національного університету. Alma mater закінчив з відзнакою у 2003 році. Далі продовжив навчання в аспірантурі. У 2007 році у Київському національному університеті внутрішніх справ здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю «Конституційне право», доктор філософії.
Практичну діяльність юриста розпочав із викладацької роботи у рідному Alma mater. У 2012 році отримав вчене звання доцента кафедри конституційного права та порівняльного правознавства.
З 2012 року – практикуючий адвокат в галузі цивільного права. З лютого 2014 року – юрист у юридичній компанії «Греца і Партнери».

Сергій Ігнатенко, партнер компанії

1989 року народження.
З 2006 по 2011 рік навчався на юридичному факультеті Ужгородського національного університету та отримав диплом юриста за спеціальністю “Правознавство”.
З 2006 по 2012 рік навчався на економічному факультеті Ужгородського національного університету та отримав диплом магістра за спеціальністю “Фінанси і кредит”.
З січня 2010 року, юрист, старший юрист а згодом – партнер у Юридичній компанії “Греца і Партнери”.